Audiovisuaalse kunsti sihtkapitali sihtkapitali nõukogu koosseis 2015-2017 

(kinnitatud 6. novembril 2013 kultuuriministri käskkirjaga nr 346)
Liige Liikmekandidaadiks esitaja
Heilika Pikkov Eesti Dokumentalistide Gild
Rein Kotov Eesti Filmitootjate Liit, Allfilm, Exitfilm, Kopli Kinokompanii, Eesti Kinoliit
Olga Pärn Eesti Joonisfilm, Nukufilm, Eesti Animaliit
Karin Reinberg-Šestakov Nukufilm, Eesti Rahvuslik Filmiprodutsentide Ühing, Eesti Filmitööstuse Klaster 
Sulev Keedus Tallinna Ülikool, F-Seitse, Eesti Kinoliit, Allfilm, Flo Film
Karlo Funk Homeless Bob production, Must Käsi, Eesti Filmiajakirjanike Ühing
Anneli Ahven Eesti Filmitootjate Liit, Allfilm, Exitfilm, Kopli Kinokompanii, Tallinna Ülikool, Eesti Filmitööstuse Klaster

Audiovisuaalse kunsti sihtkapitali sihtkapitali nõukogu koosseis 2013-2015

(kinnitatud 6. novembril 2013 kultuuriministri käskkirjaga nr 346)
 Liige    Liikmekandidaadiks esitaja
Raimo Jõerand                   esimees    
Eesti Dokumentalistide Gild MTÜ, Einmann Video OÜ, Eesti Rahvuslik  Produtsentide Ühing    
Katrin Kissa aseesimees Must Käsi MTÜ, Nukufilm OÜ, Eesti Rahvuslik Produtsentide Ühing, BE MTÜ
Rein Kotov   Exitfilm OÜ, A Film Eesti OÜ, Eesti Filmitootjate Liit MTÜ, Allfilm OÜ
Marju Lepp   Must Käsi MTÜ, Exitfilm OÜ, Eesti Dokumentalistide Gild MTÜ, Eesti Filmitootjate Liit MTÜ, Allfilm OÜ
Heilika Pikkov   Eesti Dokumentalistide Gild MTÜ
Andrus Raudsalu   Nukufilm OÜ, Eesti Joonisfilm, Eesti Animatsiooni Liit, Nafta Films OÜ, Teenusmajanduse Koda MTÜ, Eesti Rahvuslik Produtsentide Ühing, Eesti Kultuuri Koda
Arvo Vilu   Eesti Kinoliit


Audiovisuaalse kunsti sihtkapitali nõukogu koosseis 2011-2013

(kinnitatud 10. novembril 2011 kultuuriministri käskkirjaga nr 396)

Liige                                                          Liikmekandidaadiks esitaja                            
Riina Sildos     esimees            BE MTÜ, Eesti Rahvuslik Produtsentide Ühing MTÜ, Tallinnfilm AS, Luxfilm OÜ, Eesti Kultuuri Koda, Einmann Video OÜ                               
Mait Mäekivi aseesimees TLÜ Balti Filmi- ja Meediakool, EestiFilmioperaatorite Liit MTÜ
Rao Heidmets    Eesti Kultuuri Koda, Tallinnfilm AS  
Katrin Kissa 
  Eesti Rahvuslik Produtsentide Ühing MTÜ, 
Luxfilm OÜ, Eesti Kultuuri Koda  
Marju Lepp   Eesti Filmitootjate Liit
Peep Puks           Einmann Video OÜ 
Maria Ulfsak-Šeripova 
  Eesti Filmiajakirjanike Ühing, Eesti Joonisfilm OÜ, Eesti Animatsiooni Liit

Audiovisuaalse kunsti sihtkapitali nõukogu koosseis 2009-2011

(kinnitatud 9. novembril 2009 kultuuriministri käskkirjaga nr 376)
Liige                                                            Liikmekandidaadiks esitaja                            
Ülo Pikkov      esimees            A Film Eesti OÜ, Nukufilm OÜ, Eesti Animatsiooni Liit, 
Eesti Joonisfilm OÜ,  Film Audio OÜ, Eesti Kinoliit MTÜ,
Eesti Kunstiakadeemia 
                               
Mait Mäekivi                   aseesimees Eesti Rahvuslik Produtsentide Ühing, Amrion OÜ
Anneli Ahven    
  Eesti Filmitootjate Liit, A Film Eesti OÜ, Tallinna 
Ülikooli Balti Filmi- ja Meediakool, Film Audio OÜ, Kinobuss  
Marje Jurtshenko    
  Eesti Rahvuslik Produtsentide Ühing, Baltic Event MTÜ,
Eesti Animatsiooni Liit, Eesti Joonisfilm OÜ 
Meelis Muhu   Baltic Event MTÜ, Tallinnfilm AS, Kinobuss
Peep Puks           Tallinna Ülikooli Balti Filmi- ja Meediakool, Kinobuss     
Maria Ulfsak-Šeripova   Eesti Filmiajakirjanike Ühing

Audiovisuaalse kunsti sihtkapitali nõukogu koosseis 2007-2009

(kinnitatud 7. novembril 2007 kultuuriministri käskkirjaga nr 366)
Liige                                                            Liikmekandidaadiks esitaja                            
Ülo Pikkov           esimees  Eesti Kinoliit, Nukufilm OÜ, Eesti Joonisfilm OÜ, Eesti Animatsiooni Liit                                           
Endel Koplimets             aseesimees Baltic Event MTÜ
Anneli Ahven   Eesti Kinoliit, Eesti Filmitootjate Liit, 
Film Audio OÜ, Exitfilm OÜ
Kristiina Davidjants   AS Tallinnfilm
Rein Karemäe   Eesti Kinoliit
Annika Koppel           AS Tallinnfilm, Eesti Filmiajakirjanike Ühing
Ilmar Raag   AS Tallinnfilm

Audiovisuaalse kunsti sihtkapitali nõukogu koosseis 2005-2007

(kinnitatud 31. oktoobril 2005  kultuurministri käskkirjaga nr 315)
Liige                                                  Liikmekandidaadiks esitaja                            
Piret Tibbo-Hudgins             esimees             Allfilm OÜ, A Film Eesti OÜ                                           
Mikk Rand              aseesimees Allfilm OÜ, A Film Eesti OÜ   
Meelis Muhu   AS Tallinnfilm
Peep Puks   Eesti Kinoliit
Ilmar Raag   Pimedate Ööde Filmifestival MTÜ, 
Eesti Filmiajakirjanike Ühing
Mart Rummo                  Eesti Filmiajakirjanike Ühing
Hardi Volmer   Nukufilm OÜ, Eesti Joonisfilm OÜ, Eesti Kinoliit

Audiovisuaalse kunsti sihtkapitali nõukogu koosseis 2003-2005

(kinnitatud 23. oktoobril 2003  kultuurministri käskkirjaga nr 161)
Liige                                                              Liikmekandidaadiks esitaja
Endel Koplimets             esimees          Pimedate Ööde Filmivestival (PÖFF)
Mait Mäekivi aseesimees    Eesti Kinoliit
Riina Sildos   Eesti Filmiajakirjanike Ühing, Pimedate Ööde Filmivestival, SA Kultuurileht SIRP
Meelis Muhu   Eesti Filmi SA
Ivo Felt   Allfilm OÜ
Rao Heidmets                 Eesti Animaliit
Arko Okk    Eesti Audiovisuaalautorite Liit, Filmifestival MTÜ, SA Kultuurileht SIRP

Audiovisuaalse kunsti sihtkapitali nõukogu koosseis 2001-2003 

(kinnitatud 30. oktoobril 2001 kultuurministri käskkirjaga nr 178)
Liige                                                                 Liikmekandidaadiks esitaja
Peep Puks esimees  Eesti Audiovisuaalautorite Liit, Eesti Filmi- ja Videostuudiote Liit, Eesti Kinoliit, Freyja Film OÜ, Kaos World Studios, Orbital Fox Stuudiod OÜ  
Priit Pärn aseesimees Eesti Animaliit, Eesti Joonisfilm OÜ, Nukufilm OÜ
Ivo Felt
Eesti Filmi- ja Videostuudiote Liit
Sulev Keedus
Eesti Kinoliit
Jaak Kilmi   Eesti Filmiajakirjanike Ühing
Rein Kotov   Eesti Kino- ja Teleoperaatorite Liit
Tarmo Teder   SA Kultuurileht SIRP

Audiovisuaalse kunsti sihtkapitali nõukogu koosseis 1999-2001

(kinnitatud 1. novembril 1999 kultuurministri käskkirjaga nr 174)
Liige                                                                 Liikmekandidaadiks esitaja
Lauri Kärk esimees Eesti Audiovisuaalautorite Liit
Rein Maran aseesimees Tallinna Pedagoogikaülikooli kultuuriteaduskond
Mait Mäekivi
Exit Film
Priit Pärn
Eesti Filmiprodutsentide Liit
Peeter Simm   Eesti Filmi- ja Videostuudiote Liit
Sulev Teinemaa   Eesti Filmiajakirjanike Ühing
Hardi Volmer   Faama Film

Audiovisuaalse kunsti sihtkapitali nõukogu koosseis 1997-1999

(kinnitatud 7. oktoobril 1997 kultuurministri käskkirjaga nr 199, kaheks aastaks)
Liige                                               Liikmekandidaadiks esitaja
Arvo Vallikivi-Valton esimees           Eesti Filmiloojate Liit
Janno Põldma aseesimees Eesti Animatsiooni Liit
Roman Baskin
Eesti Kinoliit
Rein Kotov
Eesti Animatsiooni Liit
Lauri Kärk   Eesti Kinoliit
Hannes Lintrop   Eesti Filmi- ja Videostuudiote Liit
Peep Puks   Eesti Filmiloojate Liit

Audiovisuaalse kunsti sihtkapitali nõukogu koosseis 1994-1997

(kinnitatud 6. oktoobril 1994, kolmeks aastaks) 
Liige                                                    Liikmekandidaadiks esitaja
Jüri Tallinn esimees Eesti Filmi- ja Videostuudiote Liit
Tiina Lokk aseesimees Eesti Filmi- ja Videostuudiote Liit
Raimund Felt
Eesti Filmi- ja Videostuudiote Liit
Märt Müür
Eesti Filmi- ja Videostuudiote Liit
Hillar Parkja   Eesti Filmi- ja Videostuudiote Liit
Ago Ruus   Eesti Filmi- ja Videostuudiote Liit
Ilmar Taska   Eesti Filmi- ja Videostuudiote Liit


Meie missioon

Toetame kultuuri ning kultuuriehitiste rajamist ja renoveerimist 

Loe rohkem Kultuurkapitali kohta