Maakondlikud ekspertgrupid

Maakondlik ekspertgrupp on igas maakonnas tegutsev Kultuurkapitali struktuuriüksus, mille ülesanne on Kultuurikapitali nõukogu poolt maakonna kultuurivaldkonnale eraldatud raha jaotamine esitatud taotluste alusel ja oma algatusel (Eesti Kultuurkapitali seadus).

Eesti Kultuurkapitali struktuuri kuulub 15 maakondlikku ekspertgruppi:

Harjumaa ekspertgrupp
Läänemaa ekspertgrupp
Saaremaa ekspertgrupp
Hiiumaa ekspertgrupp
Lääne-Virumaa ekspertgrupp
Tartumaa ekspertgrupp
Ida-Virumaa ekspertgrupp
Põlvamaa ekspertgrupp
Valgamaa ekspertgrupp
Jõgevamaa ekspertgrupp
Pärnumaa ekspertgrupp
Viljandimaa ekspertgrupp
Järvamaa ekspertgrupp
Raplamaa ekspertgrupp
Võrumaa ekspertgrupp

Maakondlike ekspertgruppide tööd koordineerib kontaktisik, kes jagab infot taotlemise, eraldusotsuste ning aruandluse kohta.

Teadmiseks taotlejale
  • Maakondlike ekspertgruppide info ja kontaktandmed leiate siit. Kui te ei saa ekspertgrupi kontaktisikut telefoni teel kätte, palume saata e-mail. Kontaktisikud töötavad osalise tööajaga.
  • Taotluse saate esitada elektrooniliselt e-kulka kaudu. Küsimuste korral pöörduge maakondliku ekspertgrupi kontaktisiku poole või Kultuurkapitali kantseleisse.
  • Aruanne tuleb esitada e-kulkas (vanemad kui 2016. aastal sõlmitud lepingute aruanded aadressil aruanne@kulka.ee) või saata paberkandjal kantseleisse (maakondlike ekspertgruppide lepingu(te)  aruanded saata vastava maakonna e-posti aadressile (näiteks: hiiumaa@kulka.ee)). 
  • Kiiretes küsimustes pöörduge Kultuurkapitali kantseleisse telefonil 699 9150 või e-mailile  kulka@kulka.ee